Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 2.4 mapa

P.U.H.P DUDA Sławomir Duda

 • data: 21 lipca 2009
 • godzina: 15:04
kod Qr

Kliknij na obrazek
aby powiększyć ?

Na ofertę firmy składają się drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i ościeżnice, podłogi lite drewniane, trójwarstwowe oraz panele laminowane.

W naszym Salonie można obejrzeć i porównać wzory około 140 skrzydeł oraz 250 dekorów paneli i desek.

Ponadto w ciągłej sprzedaży znajdują się również klamki, okucia, elementy wykończeniowe oraz inne akcesoria z zakresu stolarki drewnianej. Ogromne znaczenie mają również tzw. usługi okołosprzedażowe - dokonując wyboru asortymentu z naszego Salonu można skorzystać z pomiaru oraz montażu zakupionego towaru.

Od początku swojej działalności stawiamy sobie za cel sprostać różnorodnym wymaganiom i potrzebom naszych Klientów. Dlatego też dbamy o to, abyście Państwo zostali obsłużeni miło i fachowo przez nasz personel.

W ofercie swojej posiadamy panele podłogowe firmy KRONOPOL, TARKETT, EGGER, KRONOFLOORING. Spośrod bogatej oferty paneli ściennych na szczególną uwagę zasluguje: KOSPAN, oraz panele pcv firm: VOX i PLASTIVAN. Uzupelnienie oferty stanowią drzwi wewnętrzne i zewnętrzne firmy: PORTA, POL-SKONE, DRE oraz STOLOPAW .

Informacje zebrane ze strony firmowej.

Komentarze:

 • # Data: 10 czerwca 2010 / 15:20 IP: 87.205.131.* s


  Witam! Chciałbym z żoną pochwalić ten salon ponieważ zostaliśmy na prawdę dobrze i fachowo obsłużeni. Zamawialiśmy komplet drzwi wejściowych i wewnętrznych do naszego nowo wybudowanego domu. Wejściowe drzwi zostały zainstalowane po niecałym tygodniu od zamówienia. Przy wewnętrznych drzwiach mieliśmy tygodniowy poślizg o czy zostaliśmy poinformowani z racji opóźnień w produkcji drzwi w laminacie który zamówiliśmy. Generalnie z drzwi jesteśmy bardzo zadowoleni. Ekipa montująca to bardzo mili młodzi fachowcy którzy szybko i sprawnie poradzili sobie z montażem. Pozdrawiam i gorąco polecam :)

 • # Data: 06 lipca 2010 / 01:28 IP: 193.193.181.* s Ocena: 1


  Odradzam firmę. Pierwszy i ostatni raz zrobiłem tam zamówienie. Ta historia wydaje się być niemożliwa. Chciałem zamówić drzwi z Pol-skone. Po 6 tygodniach miały być gotowe. Przez ten czas żadnego telefonu.Po 6 tygodniach wybrałem się do firmy, na miejscu dowiedziałem się, że zamówienie może być zrealizowane do 8 tygodni. Po 8 tygodniach (przez ten okres żadnego telefonu z ich strony) dowiedziałem się, że firma Pol-skone ma problemy z produkcją. Ciśnienie mi podskoczyło. Chwyciłem za telefon. Okazuje się, że firma "Duda" zamawia przez pośrednika firmę "Budus". Firma "Budus" nie dostała tego zamówienia. Zadzwoniłem do firmy Pol-skone, która oświadczyła, że wszystkie zamówienia wychodzą w terminie i nie posiadają żadnych problemów w produkcją. W imieniu firmy "Duda" poprosiłem o wykonania zlecenia. Firma "Duda" nadal twierdziła, że zamówienie zostało wysłane. Brak jakikolwiek przyznania się do zaistniałej sytuacji. Po 14 tygodniach dostałem drzwi. Oczywiście przez ten okres żadnego telefonu od firmy. Wszystko załatwiałem sam. To ja musiałem dzwonić wszędzie. W zamian za opóźnienia miałem dostać 10% rabatu. Co do odbioru drzwi - opóźnienie 2 godzinne co do terminu. Też żadnego telefonu z ich strony. Rabat został mi naliczony tylko 5%. Po moim telefonie dopiero otrzymałem uzgodniony rabat. Domówione zostały wcześniej klamki. Nie przyjechały z drzwiami - osoba zajmująca się zamówieniem nie pamiętała nawet że coś takiego wystąpiło. I na koniec jakby tego jeszcze było mało drzwi posiadają nie taki kolor szyby jak był uzgodniony. Tyle niezgodności przy zamówieniu 2 drzwi. Porażka.

 • # Data: 23 listopada 2010 / 15:34 IP: 83.30.46.* s Ocena: 1


  Niestety nie mogę polecić usług oferowanych przez salon Duda (Katowice). Zamówiłam tam drzwi wewnętrzne, na które czekałam 6 tygodni. Gdy w końcu przywieziono mi drzwi i montażyści zabrali sie do pracy okazało się, że brakuje odpowiedniego modelu drzwi wejściowych do mieszkania (dostarczono inny rozmiar), w drzwiach łazienkowych zaś brakowało otworów wentylacyjnych. Po wielokrotnych rozmowach z salonem złożono kolejne zamówienie na drzwi zapewniając, iż tym razem okres oczekiwania będzie krótszy (cytuję: postępowanie w trybie reklamacyjnym). Jak na razie czekam kolejny tydzień, od czasu reklamacji 6-ty (razem 12 tygodni czekania!). Firma jest nierzetelna, brak informacji o stanie zamówienia, obietnice kontaktu z ich strony kończą się tym, iż klient jest zmuszony sam się z nimi kontaktować i to wielokrotnie. Moje zamówienie było duże ponieważ obejmowało także panele - niestety tutaj również salon się nie popisał. Mimo, iż dostarczyłam im projekt mieszkania (kopia rysunku architekta) zabrakło w czasie montażu ponad 2m listw przypodłogowych.Nadal czekam na ich dostarczenie jak i montaż (ok.10tyg). Nie polecam!

 • # Data: 15 marca 2011 / 20:35 IP: 80.26.197.* s Ocena: 1


  Odradzam!!!! Nie polecam!!!
  Strzezcie sie przed ta firma!!!
  Wymiana wszystkich drzwi w calym domu kosztowala mnie 3 miesiace zycia na otwartej przestrzeni z cala rodzina (ja, zona, trojka dzieci i moi rodzice), i niemalo pieniedzy!! Zero prywatnosci przez 3 miesiace - brak drzwi nawet w ubikacji i lazience!!!
  Dlaczego?
  Bo firma DUDA przez 2 miesiace zwodzila mnie, ze zamowienie bedzie zrealizowane za 2 dni, tydzien.. - wiec co 2 dni, tydzien tam dzwonilem a oni odwlekali tlumaczac sie, ze to podwykonawca zawinil, ze oni czekaja i lada chwila..itp..
  Gdy w koncu zadzwonili, ze drzwi sa i je przywiezli - okazalo sie, ze drzwi sa innych kolorow i nawet ROZNYCH rodzajow!!! Wiec reklamacja.. Wiec nastepne tygodnie... Gdy w koncu przywiezli okazalo sie, ze drzwi maja defekty i oczywiscie ROZNE kolory (gdy mowie rozne kolory mam na mysli od jasnego buku po ciemny orzech) W jednym zestawie drzwi!!!
  Jak to jest nawet mozliwe? Zadna szanujaca sie firma nie zaproponowala by takiego zestawu klientowi - a oni maja czelnosc zabierac sie za montaz!!!
  Znowu reklamacja.. I tak w kolko.. Nie jestem "klientem awanturujacym sie" i nigdy nie sadzilem, ze mozna tak ponizyc klienta..
  Nie mam juz sil do tej firmy.. Czuje sie bezsilny i jestem bardzo rozczarowany, i OSTRZEGAM przed ta firma.
  Nie traktuja powaznie swoich klientow!!!

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://