Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 6.0 mapa

FLIX Serwis Apple Katowice

 • data: 23 września 2022
 • godzina: 07:43

FLIX - Serwis Apple Katowice | Serwis iPhone Katowice

Potrzebna naprawa iPhone, Apple Watch lub innego urządzenia marki Apple? Jeżeli mieszkasz w Katowicach lub w ich okolicy, koniecznie sprawdź, co mają Ci do zaoferowania pracownicy renomowanego serwisu sprzętu Apple - FLIX. To miejsce, gdzie spotka Cię nie tylko profesjonalny sposób obsługi, szybki kontakt i indywidualne podejście, ale także specjaliści wykazujący się wiedzą i posiadający wieloletnie doświadczenie. To pasjonaci nowinek technologicznych, naprawiają sprzęt Apple z pasją i uśmiechem na ustach. Może właśnie dlatego FLIX jest najlepiej ocenianym serwisem Apple w Polsce? Zaufało im już ponad 50 tysięcy Klientów, a w sieci znajdziesz tysiące pozytywnych opinii na ich temat. Sprawdzisz je m.in. na wizytówkach Google - https://g.page/flix-serwis-apple-katowice/

Dla nich liczy się przede wszystkim Twój komfort, dlatego możesz wybierać spośród 3 sposobów kontaktu, do wyboru masz:

- Rezerwację terminu naprawy iPhone czy innego urządzenia. To oszczędność czasu - nie stoisz w kolejkach, czekając na wykonanie usługi.
- Odwiedzenie ich bezpośrednio w punkcie. Większość naprawa wykonywana jest od ręki i nie trwa dłużej niż 15 min (w niektórych przypadkach czas naprawy może być wydłużony).
- Skorzystanie z naprawy wysyłkowej - naprawa Apple bez wychodzenia z domu, wszystko odbywa się za pośrednictwem darmowego kuriera!

Jednak fachowa obsługa, atrakcyjne koszty naprawy czy miesiące gwarancji to nie wszystkie zalety FLIX. Klienci cenią ten serwis Apple także za rozbudowaną ofertę usług. W punkcie naprawisz uszkodzone urządzenia Apple Watch, AirPoods, iPhone, MacBook, iPad, iMac, jak również Mac Mini. Do najpopularniejszych napraw wykonywanych w serwisie należą:
- wymiana baterii iPhone, MacBook i innych,
- wymiana wyświetlacza,
- wymiana ekranu,
- wymiana tylnej szybki iPhone,
- wymiana szybki przedniej,
- wymiana przycisków.

Jeżeli chcesz zapoznać się z całą ofertą, odwiedź ich stronę internetową - https://flixapple.com/.

Specjaliści FLIX w naprawie iPhone i innych urządzeń Apple nie mają sobie równych. Działają sprawnie, a podczas pracy wykorzystywane są oryginalne części lub (jeśli to możliwe) wysokiej jakości zamienniki, ale tylko po wcześniejszych ustaleniach z Klientem.

Potrzebna naprawa iPhone? Chcesz zlecić wymianę baterii lub szybki w swoim smartfonie? Tutaj z pewnością otrzymasz odpowiednią pomoc, gdyż we FLIX serwisowane są niemal wszystkie modele iPhone. Skontaktuj się z nimi teraz!
Katowice Serwis Apple FLIX

Infolinia Czynna Pn-Pt w godz. 09:00 - 19:00, Sb w godz. 09:00 - 16:00

Komentarze:

  Dodaj pierwszą opinie o tym serwisie !

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://