Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 3.3 mapa

Serwis apple Warszawa - MacWorks

 • data: 29 października 2015
 • godzina: 11:47

Serwis apple w Warszawie MacWorks. Naprawimy twój imac, macbook, ipad, iphone czy inne urządzenie firmy apple w przypadku jakichkolwiek usterek. Oferujemy wymianę skybki, obudowy, baterii w iphonach i ipadach wszystkich generacje. Czyszczenie macbooków i iMaców z kurzu. Wymiana dysków hdd na ssd. Naprawa macbook po zalaniu.

fota

Komentarze:

 • # Data: 09 lutego 2016 / 13:13 IP: 89.66.230.* s Ocena: 1


  kompletnie nie polecam. serwis?? nie to nie serwis to po prostu cwaniactwo. zanioslem rozkreconego ipada (bo mlodszy brat zbil szybei probowal sam naprawic) - bez zadnej konkretnej diagnozy, tylko po spojrzeniu na urzadzenie powiedziano mi ze 90% do wymiany. koszt 1440zl! ...
  poprosilem o sprawdzenie - wyszlo jeszcze wiecej (bo 1963zl!!!) podziekowalem za naprawe i otrzymalem ipada w czesciach (wszystko co do srobeczki rozkrecone) za co poprosili jeszcze o koszt diagnozy w wysokosci 60zl. NIEEEE - to jest serwis? nie polecam kompletnie. poszukajcie w stolicy lepszego serwisu - bo kazdy inny bedzie lepszy

 • # Data: 22 lipca 2017 / 19:27 IP: 79.184.242.* s


  Nie polecam. Dziesięć miesięcy temu wymieniałam baterię i układ U2 w iPhone Apple 5S. Naprawa wyniosła mnie 549 zł, a gwarancja była na 3 miesiące. Po niecałym roku znowu jest do naprawy układ U2. Oczywiście muszę znowu zapłacić za naprawę tego samego.
  Kiepsko to świadczy o jakości naprawy.
  Przy okazji się dowiedziałam, że baterią miałam wymienioną na "nie do końca oryginalną". Ale to już moje wina, że się nie dopytałam i uznałam za oczywiste, że będzie wymieniona bateria na oryginalną.Nieopacznie uznałam to za oczywiste.

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://