Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 1.0 mapa

PZU S.A.

 • data: 15 lipca 2009
 • godzina: 10:33
kod Qr

Kliknij na obrazek
aby powiększyć ?

Firma ubezpieczeniowa, spółka akcyjna. Jej tradycje sięgają roku 1803. Ze względu na przyznany w 1952 roku monopol, największa firma ubezpieczeniowa w kraju. Od 1998 rozpoczął się proces jej prywatyzowania.

Do oferowanych usług można zaliczyć m. in. ubezpieczenia indywidualne, korporacyjne, majątkowe, na życie oraz OFE.

W 2006 roku uzyskała rekordowy wynik finansowy w historii polskich ubezpieczeń - zysk netto na poziomie 3,7 miliarda złotych stawia Grupę PZU w gronie najbardziej dochodowych instytucji finansowych w kraju.

Komentarze:

 • # Data: 15 lipca 2009 / 10:46 IP: 83.12.200.* s Ocena: 1


  Firma jest zupełnie niepoważna, ciężko od niej uzyskać pieniądze przysługujące z ubezpieczenia. Szkodę spowodował sąsiad i przysługuje mi wypłata ubezpieczenia z jego polisy. Niestety, PZU zastawia się brakami w dokumentacji, pomimo faktu dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów. Na infolinii można dowiedzieć się tylko że są braki, ale nie potrafią powiedzieć jakie i zgłaszają sprawę do wyjaśnienia. Ktoś ma się skontaktować z ich strony, ale się nie kontaktuje. W wyjaśnieniu po którymś telefonie można usłyszeć że proszą o cierpliwość, bo tyle mają obecnie spraw. Zupełnie nie polecam się tam ubezpieczać, podejście do klienta jak z czasów PRLu...

 • # Data: 20 lipca 2009 / 12:53 IP: 212.77.105.* s Ocena: 1


  Oczekiwanie na przelew pieniędzy przysługujących z ubezpieczenia za osobę zmarłą trwało od zgłoszenia do wysłania przelewu ponad miesiąc.
  W tym czasie PZU obracało kwotą kilkudziesięciu tysięcy złotych zasłaniając się długimi czasami podejmowania decyzji wynikajacymi z wysokiej kwoty. Wszystkie niezbędne dokumentu zostały dostarczone w w dniu poinformowania o zgonie PZU.

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://