Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 4.0 mapa

mBank

 • data: 21 lipca 2009
 • godzina: 10:47
kod Qr

Kliknij na obrazek
aby powiększyć ?

mBank rozpoczął działalność w listopadzie 2000 roku – jako pierwszy w Polsce bank elektroniczny. Jest częścią BRE Banku SA.

"Wraz z upływem czasu, nasz model biznesowy ewoluował – oferta była stopniowo poszerzana o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Wciąż jednak jesteśmy wierni naszej Misji i Tożsamości. Obecnie jesteśmy liderem bankowości elektronicznej i mobilnej dla Klientów indywidualnych oraz mikrofirm, zajmując znaczącą pozycję w polskim sektorze finansowym. Dążymy do stworzenia otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient może porównywać oferty różnych firm, wybierając najkorzystniejsze dla siebie."

Bank posiada bogatą ofertę dla klientów indywidualnych jak i firm, pod koniec 2006 roku rozpoczęła działalność telefonia komórkowa mBank mobile a od a od 2007 roku z usług banku mogą korzystać obywatele Czech i Słowacji.

Mimo tego, że mBnak zdobywa prestiżowe nagrody w ostatnim czasie zbiera wiele negatywnych opinii od swoich kredytobiorców.

Informacje zebrane ze strony firmowej.

Komentarze:

 • # Data: 21 lipca 2009 / 12:54 IP: 85.128.37.* s Ocena: 1


  Szczerze odradzam BRE mBank. Bardzo się na nim zawiodłem. Wykorzystali okazję, żeby dokopać mi na kredycie hipotecznym. Ale im nie odpuszczę. Zapłacą za swoje grzechy - sprawa jest w sądzie.

 • # pawel Data: 22 lipca 2009 / 18:57 s


  Jestem raczej biernym klientem mBnaku, jedynie wykonuje przelewy a te są bezpłatne więc oceniam ich dobrze.

 • # Kukiel Data: 22 lipca 2009 / 21:03 s


  Korzystajac jedynie z przelewow oraz wyplat gotowki moge polecic smialo mBank. Dotychczas zadnych problemow, wszystko bez oplat.

 • # Data: 26 lipca 2009 / 15:15 IP: 83.5.158.* s


  Przestrzagam przed mBankiem skubią klienta z zaskoczenie gdzie się da.
  Wnioskowałam jako stary klient banku o kartę kredytową, nigdzie we wniosku nie zaznaczałam, że chcę aby wyciągi przychodziły w formie papierowej na adres domowy. To nie dość,że nie wysłali mi wyciągu z karty kredytowej- to jeszcze obciążyli prowizją za wysłanie takiego wyciągu w wysokośći 3 zł. ( gdy za takie operacjie bank nie powinien pobierać opłat- jak w wiekszości innych b anków) Wszelkie reklamacje na Mlinię po nich spływają .Osytatnio z panelu banku wysłałam pisemną reklamacje jak w temacie z podaniem zwrotnego adresu mailowego i danymi klienta to otrzymała odp. ,że nie mogą rozpatrzyc reklamacji bo nie ma peselu ( sic!!!) nigdzie nie jest podanew instrukcji , że w reklamacji ma byc pesel, poza tym była wystarczająca ilość informacji aby zidentyfikować klienta. Infolinia mBanku to śiech na sali... gramme69@wp.pl

 • # Data: 31 lipca 2009 / 18:33 IP: 77.253.30.* s


  Ja oceniam ich bardzo pozytywnie... Nigdy nie miałem jakiegokolwiek problemu - wszystko wykonuje przez Internet, dla mnie to idealne rozwiazanie.

 • # Data: 01 września 2009 / 14:17 IP: 83.3.57.* s


  Oceniam mBank bardzo dobrze, wyszstko wykonuje przez Internet i to bez jakichkolwiek prowizji. Szczerze polecam.

 • # Data: 16 września 2009 / 15:15 IP: 83.29.149.* s Ocena: 1


  Katastrofa, niekompetentnośc, zarowno na mlinii jak w mkioskach. Udają ,ze chcą pomoc, a w rzeczywistości nic nie robią w danej sprawie, tylko tak mieszają , aby ogłupić jeszcze bardziej klienta. Bardzo jestem zawiedziona i po załatwieniu sprawy , ktora się toczy w żólwim tempie od razu się z niego wycofuję i zabieram wszystkie środki , a jest ich niemało.
  Skandal, że takie coś istnieje i jeszcze ma czelność uważać się za bank i to godny polecenia, wstydźcie się panowie zarządzający, a kto zarządza tego nikt nie wie i naprawdę to i tak nikt się nie dowie......

 • # Data: 22 grudnia 2010 / 14:39 IP: 81.168.129.* s Ocena: 5


  a dla mnie tanio i działa

 • # Data: 19 maja 2021 / 10:23 IP: 77.46.51.* s Ocena: 6


  Dla mnie mBank jest jak najbardziej w porządku. Dobrze prowadzi swoje kampanie marketingowe i zachęcił mnie do polecania konta. Dzięki temu co miesiąc zarabiam dodatkowych parę stówek. https://crmdesigner.pl/

 • # Data: 26 maja 2021 / 12:04 IP: 77.46.51.* s


  Pracowałam w mBanku w Pruszkowie na stanowisku doradcy ds. klientów zagranicznych. Wymagali tak dobrej znajomości języka angielskiego, że aż musiałam zapisać się na dodatkowe lekcje w szkole językowej https://benedu.pl/.

 • # Data: 12 lipca 2021 / 13:46 IP: 77.46.51.* s


  Zapewniam obsługę informatyczną w Warszawie i musze przyznać, że współpraca z tym bankiem jest na najwyższym poziomie. Zawsze się dogadujemy, a faktury opłacane są w terminie. Moje usługi można znaleźć na https://outsourcing-it.com.pl/

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://