Zobacz prezentacje jak dodać nowy serwis

zamknij

Opcje:

Dostępne opcje: rozmiar tekstu.

ocena: 1.0 mapa

SELT SUN PROTECTION SYSTEMS

 • data: 09 marca 2015
 • godzina: 22:02
kod Qr

Kliknij na obrazek
aby powiększyć ?

SELT SUN PROTECTION SYSTEMS to największy polski producent i dystrybutor systemów osłon przeciwsłonecznych w Polsce o dużym międzynarodowym doświadczeniu.

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku.
Specjalizujemy się w produkcji wewnętrznych i zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych.
Selt to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie 330 osób i dysponujące powierzchnią 61tys. m2, na którą składają się parki maszynowe, magazyny, laboratoria i biura.
W 2011 roku firma uruchomiła własną lakiernię proszkową, a w styczniu 2013 został oddany do użytku najnowszy obiekt firmy o łącznej powierzchni biurowej, produkcyjnej oraz magazynowej wynoszącej 31 tys. m2.
Firma dostarcza swoje systemy zarówno do odbiorców krajowych w Polsce, jak i za granicą m.in. do: Niemiec, Austrii, Belgi, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Cypru, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Australii, Japonii.

fota fota

Komentarze:

 • # Data: 09 marca 2015 / 22:08 IP: 217.99.101.* s Ocena: 1


  Przestrzegam wszystkich przed firmą SELT z Opola !!!. Zakupiłem system zacienień za pośrednictwem firmy z Cieszyna. Od samego początku zacienienia nie działały prawidłowo, zacinały się, materiał nawijany na rolkę marszczył się i niszczył. Naprawy wykonywano łącznie około 11 razy w tym około 7 razy napraw dokonywał serwis sprzedawcy a pozostałe serwis producenta czyli SELT Opole, niestety bezskutecznie. Pod koniec 2013 roku zadecydowano, że zniszczone poszycie będzie wymienione na nowe. Dokonano wymiany poszycia i po upływie kilku miesięcy zainstalowano ponownie system. Niestety wada pozostała i system dalej pracował wadliwie, zacinając się i niszcząc nowy materiał. Po ponownej reklamacji na zlecenie sprzedawcy ponownie zjawili się serwisanci firmy SELT, stwierdzili, że ponownie muszą zdemontować systemy zacienień. Po demontażu i kilku wymianach korespondencji kontakt się urwał. Zacienienia zdemontowano pod koniec sierpnia 2014 roku, na dzień dzisiejszy kiedy piszę tą przestrogę mamy marzec 2015 roku a ja nie odzyskałem swojej własności. Sprawa jest na drodze sądowej a ze strony SELT Opole zarówno ja jak i sprzedawca nie uzyskujemy odpowiedzi. Jest to niewiarygodne aby tak duża i renomowana firma w obecnych czasach tak funkcjonowała. Dlatego przestrzegam wszystkich przed praktykami SELT Opole. Daniel.

 • # Data: 30 kwietnia 2015 / 23:44 IP: 78.31.215.* s Ocena: 1


  Ponownie przestrzegam przed Firmą SELT z OPOLA. Na początku marca zamieściłem poniższy wpis. Po jego publikacji pojawiły się początkowo zastraszanie a następnie obietnica załatwienia sporu. Niestety pomimo obietnic nic się nie zmieniło. Zanim kupisz produkty tej firmy przeczytaj uważnie !!!!! Przestrzegam wszystkich przed firmą SELT z Opola !!!. Zakupiłem system zacienień za pośrednictwem firmy z Cieszyna. Od samego początku zacienienia nie działały prawidłowo, zacinały się, materiał nawijany na rolkę marszczył się i niszczył. Naprawy wykonywano łącznie około 11 razy w tym około 7 razy napraw dokonywał serwis sprzedawcy a pozostałe serwis producenta czyli SELT Opole, niestety bezskutecznie. Pod koniec 2013 roku zadecydowano, że zniszczone poszycie będzie wymienione na nowe. Dokonano wymiany poszycia i po upływie kilku miesięcy zainstalowano ponownie system. Niestety wada pozostała i system dalej pracował wadliwie, zacinając się i niszcząc nowy materiał. Po ponownej reklamacji na zlecenie sprzedawcy ponownie zjawili się serwisanci firmy SELT, stwierdzili, że ponownie muszą zdemontować systemy zacienień. Po demontażu i kilku wymianach korespondencji kontakt się urwał. Zacienienia zdemontowano pod koniec sierpnia 2014 roku, na dzień dzisiejszy kiedy piszę tą przestrogę mamy marzec 2015 roku a ja nie odzyskałem swojej własności. Sprawa jest na drodze sądowej a ze strony SELT Opole zarówno ja jak i sprzedawca nie uzyskujemy odpowiedzi. Jest to niewiarygodne aby tak duża i renomowana firma w obecnych czasach tak funkcjonowała. Dlatego przestrzegam wszystkich przed praktykami SELT Opole. Daniel.

 • Ocena: brak, kliknij na gwiazdkę aby zmienić.

 • Pokaż jak sformatować tekst

  **Tekst pogrubiony** - Tekst pogrubiony
  _Tekst pochylony_ - Tekst pochylony
  http://serwisujemy.pl - linki zmieniane są automatycznie,
  pamiętaj o poporzedzeniu adresu protokołem, w większości będzie to http://